Arcadia Spa

Aj vám sa žiada kráľovský oddych? Relaxujte v Spa, kde bola kedysi mučiareň!
Keď kameň po kameni rástli podzemné základy, písalo sa len 13. storočie. V stredoveku sem vodili ľudí za trest, dnes by sa mohlo vravieť o príjemnej odmene. Nie je to veľký priestor a aj vďaka saune sa vo vzduchu usadila teplá vlhkosť. Napriek tomu sa tu vynikajúco dýcha. Schladiť sa môžete v bazéniku, vybudovanom z pôvodnej studne.Oázu pokoja nájdete v súkromnej jacuzzi s intímnou atmosférou a vždy čistou vodou.
Z posilňovne vedú schody, čo by vedeli rozprávať o 15. storočí. Nuž si pri usilovnom spaľovaní energie predstavujte, kto po nich kráčal a kam šiel... a čas vám prejde rýchlejšie i zábavnejšie. 
 
ARCADIA BOUTIQUE SPA balíček Basic :

Exkluzívne súkromné využitie SPA a jacuzzi
Suchá sauna
Ochladzovací bazénik
Fitness centrum
79 € / 90 min / 2 osoby

ARCADIA BOUTIQUE SPA balíček Deluxe :

Exkluzívne súkromné využitie SPA a jacuzzi
Suchá sauna
Ochladzovací bazénik
Fitness centrum
1 fľaša Sekt Hubert L`Original Brut 0,75 l
Čerstvé ovocie
109 € / 90 min /2 osoby

ARCADIA BOUTIQUE SPA balíček Royal
Exkluzívne súkromné využitie SPA a jacuzzi
Suchá sauna
Ochladzovací bazénik
Fitness centrum
1 fľaša Lanson Black Label Brut 0,75 l
Čerstvé ovocie
Výber syrov
149 € / 90 min / 2 osoby

Fitness centrum je zdarma pre všetkých hotelových hostí v čase  od 7:00 do 21:00 hod, počas trvania Pandemie Covid 19, je vstup možný len na rezerváciu vopred. Arcadia Boutique Spa je na objednávku pre hotelových hostí, ako i neubytovaných hostí. Ubytovaným hosťom poskytujeme zľavu 30 EUR na každý balíček a je možné ho zakúpiť spolu s ubytovaním alebo priamo na recepcii hotela. Otvorené je denne od 9:00 do 21:00 hod. 


Potrebujete zharmonizovať svoje telo a dušu?

Masáže v Ázii sú veľmi populárnou liečbou vplyvov vonkajšieho prostredia. Zakladajú sa na 5000 rokov starých tradíciách pestovaných v thajských budhistických chrámoch ale boli tiež ovplyvnené čínskymi a indickými aspektmi. Z Číny sa prebrali najmä akupresúrne techniky a stimulovanie rôznych meridian bodov v tele (toky vnútornej energie). Z Indie prišli vonné rituály a používanie byliniek, ovocia a korení v masážach. Tradičná masáž pôsobí na energetické dráhy v tele a jej cieľom je harmonizácia, odstránenie energetických blokov. Pozitívne dôsledky sa prejavia na fyzickom tele, ale aj na psychike, a takisto zlepšuje ohybnosť a celkovú mobilitu.

CENNÍK MASÁŽE